Na duben pro vás opět chytáme porci běhu na čerstvém brdském povětří. Přihlašte se a začněte pomalinku popobíhat, abyste se nachystali na krásnou, rovinatou trať po lesních cestách v okolí sídla firmy CACAN/D-TEC, které je situováno v Dobříši na okraji brdského masivu.
Nenechte se mýlit, nikdo vás nebude masírovat obchodními nabídkami. Tento den je vyhrazen sportu a radosti z něj. Nenáročná trať 8,4 km nemá časový limit, takže nemusíte ani celou trať běžet ;) V minulosti jsme přivítali i canicrosaře, takže máte-li psího sporťáka, co zvládá větší společnost, doražte také ;) Po závodě je připraveno pěkné zázemí s plzeňským pivem, grilovanými klobásami a mnoha dalšími dobrotami. Místo startu můžete navštívit i před závodem. Je zde otevřená brdská restaurace „Krmelec“ s denním provozem a parkovištěm, na kterém se odehrává start závodu, kde můžete nyní zanechat auto a jít si trať projít, nebo proběhnout.
Vhodné pro děti

Přihláška|Startovní listina

Přihláška | Startovní listina

Na duben se opět chystá sportovně relaxační akce Stomatologický běh. Jako organizátoři akce razíme heslo „Když zážitek je víc než výkon“ a na minulém ročníku to bylo patrné. Pohodová atmosféra, skvělé zázemí, bezpečnostní i zdravotní zajištění přispívají k hezkému prožitku ze sportovní i společenské události v prostředí brdských lesů. To platí jak pro účastníky, tak i pro diváky. Akce je určena stomatologům, zubním sestrám, hygienistkám, zubním technikům, ale i studentům zmíněných oborů.

jarní běh pro zdraví_027

 

ikona-mapa
Mapa stomatologického běhu – Dobříš – Vlaška

 

Trať zůstává stejná jako v loňském roce. Její délka je 8,4 km hezkým lesem s minimálním převýšením. Můžete tedy již nyní začít s pohybem na zdravém vzduchu a chystat se na účast do Brd, kde budete moci strávit příjemný čas se svými kolegy.

My pro vás budeme mít připraveno zázemí, úschovnu zavazadel, hlídání dětí, občerstvovací stanice i osvěžení po závodě. Každým rokem se vás účastní více a to nás velice těší. Budeme rádi, když oslovíte své přátele z oboru a pozvete je ke společné účasti. Jestliže jste letos s účastí ještě váhali, máme pro vás radu. Zahoďte veškeré obavy, ostych i trému. Náš závod je určen především pro radost z pohybu a výsledky pro nás nejsou tím nejdůležitějším. Heslem pro nás stále zůstává „Když zážitek je víc než výkon“.

 

Přihlášky předem online do 04/04/2020

Termín závodu: 18/4/2020

Startovné při registraci online: dospělí 100,– Kč

Platba startovného: bankovním převodem číslo účtu: 35–7524070247/0100

Variabilní symbol: 999

Do zprávy pro příjemce uveďte vaše jméno a příjmení.

 

Přihlášky na místě v den závodu 18/4/2020 do 12.00 hodin

Startovné při registraci na místě: dospělí 200,– Kč

8L5C6576

Prezentace: 18/4/2020, 12.00 – 13.00 hodin, Sportovní klub Vlaška – Dobříš
Start: 14.00 hodin, Sportovní klub Vlaška – Dobříš
Vyhlášení výsledků: 16.00 hodin Sportovní klub Vlaška – Dobříš
Trať: 8,4 km (2×4,2 km) – lesní a polní cesty, tráva, asfalt (cca 100 m)

Kategorie

Ženy

Muži

V případě, že byste chtěli vzít i své děti a přihlásit je do dětských kategorií, které startují v 10.00 hodin. Zavolejte Michal Dudla 602 10 20 93. Poradíme Vám jak to udělat.